Onvergetelijk genieten

All-in verblijf reserveren voor Villa Buddha of Villa Samora. BEKIJK ONZE VILLA'S MET DE VIRTUELE INTERACTIEVE TOUR OP FULL SCREEN 

 

 

> > Prijzen

Verhuur Villa Buddha en Villa Samora Bali.

 

Prijs per week voor het huren van "Villa Buddha" ( van 1 tot max. 12 of 18 personen ).

of "Villa Buddha Samora", inclusief gastenverblijf ( van 1 tot max. 10 personen ).

 

Verhuur prijs complete villa in het laagseizoen € 1495,-  en in het hoogseizoen € 1895,-

Vanaf 5 personen geldt een toeslag van € 150,- per persoon per week ( dit geldt ook voor kinderen).

 

( voor 1 tot en met 4 personen betaald u in het laagseizoen € 1495,- , voor 5 personen € 1645,- en voor 6 personen €1795,- etc. De prijs is dus niet de prijs per persoon maar is de prijs voor de huur van de complete villa incl. transfer vanaf het vliegveld en verzorging door ons personeel ).

 

Hoogseizoen : juli, augustus, 15 december tot en met 9 januari.

Laagseizoen  : vanaf 10 januari, februari, maart, april, mei, juni, september, oktober, november, tot 15 dec.


Inchecken op dag dat u aankomt vanaf 15.00 uur. Uitchecken op vertrekdag voor 12.00 uur

Bovenstaande prijzen zijn voor exclusief gebruik van de villa's. U hoeft uw villa of gastenverblijf dus nooit te delen met mensen buiten uw eigen gezelschap.

Voor het huren voor langere periodes dan 1 maand gelden andere prijzen (op aanvraag).

 

De genoemde prijzen zijn inclusief:

- Vervoer van vliegveld of waar dan ook op Bali naar uw villa.
- Full service bediening, kok, gastvrouw/huishoudelijke hulp, tuinman (8 uur per dag, 6 dagen per week, de gehele staff is 1 dag per week vrij).
- Nacht security.
- Nederlandse helpdesk/ reisleider.
- Gebruik handdoeken, badlakens en beddengoed.
- Gebruik wasmachine.
- Gebruik waterkoeler inclusief 1 gallon bronwater
- Gas- en watergebruik.
- Welkomstpakket en lunch of diner bij aankomst.
- Energiekosten, water, gas en electra
- Toeristenbelasting.

U kunt met uw eigen laptop gebruik maken van wireless internet. De WIFI router zorgt voor de internetverbinding. De kosten voor onbeperkt internet bedragen ongeveer € 18,- a week.

In de huurprijs van uw villa is het vervoer van het vliegveld naar uw villa inbegrepen. U geeft het vluchtnummer, de aankomsttijd en het aantal passagiers door en wij zorgen voor de rest. Onze chauffeur staat ruim op tijd op het vliegveld met een bordje met uw naam en uw vakantie kan beginnen.

In de huur van uw villa is de toeristenbelasting inbegrepen, wij voldoen deze bij de plaatselijke autoriteiten. Daarvoor hebben wij in Bali wel even uw paspoort nodig.

Indien u vervoer wenst, om zelf boodschappen te doen, voor een dagtrip of om uit eten te gaan dan kunt u onze chauffeur Putu inhuren.  De kosten voor de huur van een auto inclusief chauffeur bedragen ongeveer € 35,- per dag of per dagdeel. De benzine kosten dient u zelf te betalen ( € 0,35 per liter). Wilt u voor een week of langer een auto met chauffeur, dan doet u er goed aan dit voorafgaand aan uw vakantie bij ons kenbaar te maken. Wij kunnen ook scooters voor u bestellen, daarvan zijn de kosten ongeveer € 3,- per dag.

Heeft u jonge kinderen dan bieden wij de uitkomst. Uniek aan het verblijf in onze villa is de nanny service, voor € 3,- per dag komt er een kindermeisje om op de kinderen te passen. De ouders blijven ten alle tijden verantwoordelijk, maar u heeft hierdoor wel een hele relaxte vakantie.

Wanneer u geïnteresseerd bent in de huur van onze villa dan kunt u altijd contact met ons opnemen per email of door even te bellen. Wij zetten uw aanvraag in optie als wij de verhuur kunnen garanderen. Wanneer u de tickets kunt boeken stuurt u ons een bericht en maakt u 50 % van het huurbedrag over op rekening Rabobank 1188.08.540 t.n.v. Guido Bindels te de Meern. Uw vakantie is geboekt. De resterende 50% van het totale huurbedrag dient u 1 maand voor uw vakantie datum over te maken. Het bedrag dat u heeft gestort wordt nooit geretourneerd. VERGEET U DAAROM NOOIT EEN ANNULERINGSVERZEKERING AF TE SLUITEN! ( ivm. familieomstandigheden of eventuele aswolken boven IJsland). Boekt u binnen 1 maand voor uw vakantie dan dient u het volledige bedrag in 1 keer over te maken.

Door het voldoen van de betaling vrijwaart u de eigenaren van de Villa voor alle aansprakelijkheid inzake persoonlijke schade en schade aan goederen tijdens uw verblijf in de villa.

Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft JavaScript nodig om het te kunnen zien. 0620564828

 

Login